| KaanNoah a întrebat:

Adidasi din piele nike (sunt originali, sunt niek ebernon low), tin 2 ani daca ii port de 3 ori pe saptamana la scoala? Adica ar fi calitativi?

Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

O pereche o tin 2 luni cand vin de la munca si ies 1h sau 30min sa fac miscare apoi weekendul la fel ies afara cu ei. Apoi o schimb prin rotatie folosesc 4 perechi de adidasi. Am 2 perechi de adidas si 2 nike. Preturi intre 170£ - 100£

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Poate sa tina mai mult daca nu te lasi calcat in picioare de altii. Mie imi tin intre 4 si 5 ani o pereche. Merg pe jos cu ei si ii schimb din 2 in 2 luni cu altii

| KaanNoah explică (pentru mgtow):

Cum adica te tin 4 ani dar ii schimbi din 2 in 2 luni? De unde i-ai luat si cat ai dat pe ei?

| mgtow a răspuns (pentru KaanNoah):

O pereche o tin 2 luni cand vin de la munca si ies 1h sau 30min sa fac miscare apoi weekendul la fel ies afara cu ei. Apoi o schimb prin rotatie folosesc 4 perechi de adidasi. Am 2 perechi de adidas si 2 nike. Preturi intre 170£ - 100£

| mgtow a răspuns:

Jdsports.co.uk - footlocker.co.uk daca vrei calitate numai ca costa putin mai mult.

| Eduard198 a răspuns:

Te țin si mai mult de 3 ani dacă nu dai cu piciorul in fiecare piatra pe care o întâlnești

| KaanNoah explică (pentru Eduard198):

Deci tu ai luat adidasi de la Bershka. Cat ai dat pe ei? Iti dau funda, dar mai am vreo2 intrebarilaughing)

| KaanNoah explică (pentru Eduard198):

Da mi instagramul tau