| lori15 a întrebat:

Ahhh...sad Peste cateva zile am festivitatea de premiere si habar n-am cu sa ma imbrac crying
Am nevoie de niste idei.tongue!

7 răspunsuri:
| Eff a răspuns:

Imbraca-te cum te simti tu bine doar putin mai diferit decat de obicei.
adica ia-ti niste blugi skinny cu niste tenisi sau balerini si un maieu dragut.
un maieu de genu asta http://2.bp.blogspot.com/......0/35.JPGcu blugi negri foarte stramti si in picioare poti sa iti iei niste sandale http://www.mayra.ro/assets/images/thumb_articol/MODA6/sandale_in2.jpg

| Nas a răspuns:

Ce clasa esti? big grin Nu cred ca vestivitatea de preiere este atat de importanta. Daca iti faci probleme pentru festivitatea de premiere nu vreau sa ma gandesc ce probleme o sa iti faci pentru banchetul de la sfarsitul clasei a 8-a sau balul bobocilor big grin. Iati niste blugi skinny, tricou si tenisi big grin.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sarafan scurt + cizme de vara pana la genunchi(gri) destul de country

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe mine ma cheama nicolescu lori(lorena) te pup te imbraci cu o tochie sclipicioasa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O rochira de vara vesela, colorata. big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Convingeti parintii sa te lase sa dai o raita prin magazine pe banii lor evident, sigur vei gasi ceva pe gustul tau.

| lori15 explică:

13 ani(termin clasa a 6-a)...
pai imi place sa ma imbrac cu ceva mai cool tongue fuste scurte, blugi stramti, pantofi dar si lejer hanoracuri dragute (diverse modele cu cordon in talie, cu gluga, cu maneca scurta) si tenisi. happy