| Crystina_6663 a întrebat:

Cu ce sa ma imbrac la festivitatea de premiera la scoala? idei! funda+vothappy

Cat mai repede!

Răspuns Câştigător
| Naty_7022 a răspuns:

Eu ma gandeam sa-mi iau o rochita mai colorata cu sandale sau balerini, sau o fustita cu ceva alb sus (asta ne-a propus diriga laughing ). depinde de gusturile talehappy

4 răspunsuri:
| Lavinialoveyou a răspuns:

Poti sa iti pui niste pantaloni scurti si sus o camasa.

| IIIx333III a răspuns:

Eu astazi am festivitatea de premiere si m-am imbracat asa:

(In primul rand eu sunt o fata mai nonconformista)

Mi-am luat o fusta de blugi destul de scurta, un maieu alb pe care scrie "rocker", dar este asa, mai finut, un bolero portocaliu cu dungi albe si niste sandale cu barete. Mie una imi place, nu credeam, dar imi placewinking. Succes!big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hmm...Eu o sa ma imbrac cu o camasuta alba si o fustita neagra.(asta e uniforma scolii)Asta ti'as recomanda si tie. bafta!

| alinaviki a răspuns:

Pai, sfatul meu ar fi sa porti ceva elegant, dar comod si, daca tot e vara... ceva scurtwinking