| 0PopaPorno a întrebat:

Ajuta la ceva cremele hidratante Nivea?

4 răspunsuri:
| bianca9422 a răspuns:

Buna edward!
cremele hidratante nivea ajuta.

e o firma foarte buna de produse, exita produse pentru fiecare tip de ten.

dar cel mai ok e sa ti le cumperi din farmacie sub indrumarea unui specialist

happy

| TommyMiller a răspuns:

Da,dar in primul rând celor ce le comercializeaza!

| daniel_5512 a răspuns:

Pe mine unu ma ajuta si cred cai cea mai buna firma de creme eu am tenul uscat si este ca o salvare aceasta crema sa ma relaxez mai ales dupa ce fac dus

| daniel_5512 a răspuns:

Pe mine ma ajuta ca am ten uscat cea mai buna firma parerea mea am totul de la ei deodorant sampon gel de dus creme...