| Zambaretu1 a întrebat:

Cremele hidratante in general, albeste pielea? In timp.?

8 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Folosesc de multi ani creme hidratante si nu mi-au albit tenul deloc

| BiuL a răspuns:

Albesc*
Nu, sunt creme hidratante asa ca evident hidrateaza!

| OoBunnyoO a răspuns:

Nu, nu au cum sa iti albeasca pielea.

| MisFit20 a răspuns:

Rar se intampla sa se albeasca pielea, doar daca aplici fond de ten, deoarece pielea nu isi schimba pigmentul decat in cazul unor boli.

| lumy4u a răspuns:

M.J a facut operatii ca sa isi albeasca pielea, nicio crema nu face asta, in plus, ti-ar placea sa ai fata mai deschisa la culoare decat restul pielii? nu prea cred.stai linistit ca nu se mai poarta alb, toata lumea face plaja si merge la solar si iarna sa aiba pielea mai inchisa la culoare

| Cristina27061999 a răspuns:

O albesc dar depinde de tenul tau

| Ruxy5 a răspuns:

Nu neaparat! Depinde de cum ai tenul!

| jhonyboxing a răspuns:

Crema hidrateazaa pielea ncic de cum o albeste.
Cred ca este logic nu?