| anissa a întrebat:

Ajutati-ma plzzz. vreau ceva pentru cresterea parului dar nu masti sau uleiuri(nu-s bune de nimic, parerea mea)ceva ceaiuri, tratamente de la farmacie.mz mult

Răspuns Câştigător
| ramonna a răspuns:

Eu nu folosesc balsamuri, masti, sau tratamente. Ma spal doar cu sampon, dar ma spal foarte des si am observat ca imi creste parul repede. Incearca si tu sa te speli mai des, intotdeauna parul daca e curat creste mai repede.

5 răspunsuri:
| MissCamelia a răspuns:

Incearca gama revalid, pastile si sampon.pentru mai multe informatii despre beauty, intra pe blogul meu, gasesti adresa la profilul meu de pe TPU. xoxo

| LoryM22 a răspuns:

Cu gaz masezi parul si o sa se ingroase firul de par.

| elisa_2627 a răspuns:

Eu am folosit musetel, frunze de iedera si frunze de nuc. Dupa ce te speli pe cap te clatesti cu decoct din aceste plante. Dar nu te speli cu sampon ci numai cu sapun de casa.Tratamentul dureaza mai mult timp. Dar vei vedea rezultatele dorite.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Exista la plafar un tonic capilar se numeste chelstop(ajuta si la caderea parului) de la Hofigal si se foloseste impreuna cu sapunul moale din acceiasi gama.

| iuliazah65 a răspuns:

Pastilele pentru cresterea parului de la life care