| IamPharell a întrebat:

Ajutati-ma sa ma hotarasc intre cursurile de hairstyling Maraviglia sau Christine Valmy? stie cineva care este mai buna?

Răspuns Câştigător
| RoyDupuis a răspuns:

Fara doar si poate Christine Valmy!

5 răspunsuri:
| Rakanishuu a răspuns:

Christine Valmy este mai buna

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mda, Christine Valmy e mai buna laughing ti-am dat si eu raspuns, desi a primit cineva funda deja, pentru ca sa nu ai dubii in legatura cu raspunsul happy.

| IamPharell explică (pentru anonim_4396):

big grin mersi frumos! nu am stiut care e treaba cu funditele nu am stiut ca se premiaza raspunsul am crezut ca se poate da oricui laughingacum am vazut... oricum apreciez raspunsul tau si astept cat mai multe.

| Raluuuca89 a răspuns:

Daca esti din Bucuresti, am doua prietene care au fost impreuna la un curs complex cu manichiura pedichiura frizerie coafor la Formareplus cauta pe google, erau foarte multumite, iar acum sunt angajatethinking