| lowealex a întrebat:

Ajutati-ma va rog! imi puteti spune mai multe metode pentru ca sa-mi creasca parul?

Răspuns Câştigător
| Fragile a răspuns:

Încearcă să renunţi la placa/uscător de păr/ondulator, etc, deoarece acestea distrug părul.Lasă-l să se usuce natural şi îl poţi coafa cu bigudiuri sau îţi poţi împleti codiţe. Aplica ulei de măsline/argan/ricin sau fă o combinaţie între acestea pe toată lungimea părului, în special la rădăcini şi la vârfuri, şi lasă cât poţi de mult, apoi spală-te, şi fă asta de 2 ori pe săptămână. Tunde-ţi vârfurile periodic.Succes.

4 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Incearca samponul,, favisan,, si tunde varfurile o data la doua luni

| MâţulMov a răspuns:

Trebuie sa bei multa apa si sa iti tai varfurile regulat.
-Ade-

| BlakeLively a răspuns:

Tunde-te mai des, (doar varfurile), ingrijeste-l cat mai bine si foloseste ulei de argan (ajuta la cresterea firelor de par).

| Rayzzor a răspuns:

Asteapta.