| Lauralive a întrebat:

Ajutor! Am sanii mici si am 18 ani si as vrea sa stiu daca crema Puterea Ursului care activeaza circulatzia sangelui imi poate mari sanii daca aplic crema pe ei! FUNDOI!

Răspuns Câştigător
| DayaneSan a răspuns:

Pai eu nu cred. Pentru ca sangele doar ar circula, si atat.
Esti prea slaba? Daca da incearca sa te ingrasi, asa se vor mari si ei.
http://sanatate.acasa.ro/......11481.html
Un linik care te va ajuta
Fundoaica?

7 răspunsuri:
| Lora a răspuns:

Daca exista asa ceva, implatul mamar nu mai era inventat, nu crezi?

| Geeeo21 a răspuns:

Daca asa te-a lasat Dumnezeu nu ai cum sa schimbi.nici eu nu am sanii foarte mari dar ma simt bine asa! Cine ma iubeste ma accepta asa cum sunt happy

| annonnimus a răspuns:

Nu stiu despre crema dar stiu ca mararul ajuta. Mie imi crescusera f mult sanii si am 16 ani si mama foloseste marar cam la orice. Am vazut la tv ca mararul ajuta la marirea sanilor, eu am renuntat de un an sa mai mananc mancare cu marar si am scazut cu o marime la suntien. Nu va face minuni asa in 3 luni, trebuie sa mananci mancaruri care sa contina marar mereu. Pot dura ani dar se intampla. Sincer eu zic sa alegi calea naturala si chimicala.

| Bibi_1645 a răspuns:

Aoleuuu... :O taicameo isi dadea pe spate cu crema asta pentru ca il durea, dar dupa cateva secunde zicea ca e foarte puternica si ca il arde... cum sa iti dai pe sani?:O Stai cuminte!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca ar fi bine sa te multumesti asa cum te-a lasat natura, consider ca esti frumoasa in felul tau, unica si ca nu este important sa ai sanii cat mai mari, unor babrbati le plac mai mici in timp ce altora mai mari.
Nu exista solutii minune ci doar implanturi care costa niste bani dati inutil de vreme ce stiu fete carora li s-a spart iar costul inlaturarii implantului de silicon se face tot pe banii tai.

Poarta-te asa cum esti si la timpul potrivit ai sa-ti gasesti un baiat care te apreciaza asa cum esti si poate-ti si multumeste apreciindu-te ca esti naturala.

| Clauditzza_7347 a răspuns:

Nu,crema puterea ursului este un gel antireumatic cu efect de incalzire. fundita?

| Adinaamina a răspuns:

Invata sa iti iubesti corpul asa cum este el...decat sa folosesti ceva de care nu esti sigura si cine stie ce altele patesti(dermatite, iritatii)