| ixGlittery3Mag a întrebat:

am varicela si am incercat sa ma dau pe fata cu pudra de talc mentolata, cu o crema "puterea ursului" si cu alcool... nu ii stiu exact numele(la acest alcool). cu ce m`as mai putea da?(este varicela cea mare) stiti ca de luni incepe scoala altfel si este obligatoriu ca toti elevii din judet sa fie prezenti la activitati, si as vrea sa fiu si eu acolo... va rog sa ma ajutati! FUNDA.

1 răspuns:
| Mdiidn a răspuns:

Mananca multe muraturi.Am si eu varicela si stau la caldura si mananc muraturi.