| Victoria18 a întrebat:

Crema Puterea Ursului e buna de ceva? A incercat-o careva?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Da, e foarte buna. Eu am folosit-o pentru dureri foarte severe. Cam arde pielea si trebuie sa nu abuzezi de ea, altfel ii scade eficienta. Insa daca ai o durere extrema, care te imobilizeaza, 2-3 aplicari fac minuni

10 răspunsuri:
| AvalohAlyn a răspuns:

Bunica mea a incercat-o si spune ca este foarte buna, pe ea a ajutat-o, mereu isi mai cumpara.Sanatate iti doresc!

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Multi zic: da! Altii, nu! Majoritatea spun ca este buna. Incearca pentru ca nu se poate intampla nimic rau!

| emy a răspuns:

Buna ziua, draga mea! happy Da, e buna. Si eu o folosesc si imi ajuta. Te pup si iti doresc o dupa-amiaza frumoasa! happy kiss

| Adry05 a răspuns:

Am puterea calului si e ok, puterea ursului e tot pe acolo. Depinde pentru ce-ti trebuie. Pentru scopul ei e buna. laughing

| SilentRain a răspuns:

Da, e buna

| Victoria18 explică:

Scuzati-ma, m-am grabit sa scriu ca e crema si la urma mi-am amintit ca e gel.

| Salontanul a răspuns (pentru Victoria18):

Nu conteaza ca-i crema sau gel. Efectul ar trebui sa fie la fel de pregnant!

| Logann a răspuns:

Asta e alifie pentru penis?

| ZmeuNinja1980 a răspuns:

Bunica o foloseste si este multumita de acest produs big grin

| Cinga26 a răspuns:

Am visat o oaie
Oaie balaie
Oaie cu parul mare
Si cu cornul tare
Dulce ca telina
Vorbeste ca melita
Mi-a gonit vaca
Ca capra