| biancadotsmile a întrebat:

AJUTOR!
Buna! Imi puteti spune ce coafura mi-ar sta bine? Am 15 ani, am fata ovala. Parul meu este drept, tuns in scari. In fata are lungimea pana un pic mai jos de nas, dar in spate e lung. Port ochelari! (nu, nu am "complexe", dar stiu ca unele tunsori nu sunt recomandate). Va multumesc anticipat!

1 răspuns:
| CarmenR a răspuns:

Influentele retro au revenit de cateva sezoane in atentia celebritatilor hollywoodiene. Amprenta stilului retro se regaseste cel mai usor in stilul buclat, cu onduleuri definite, obtinute in general cu ajutorul bigudiurilor mari. http://www.karena.ro/......obes-2011-