| biancadotsmile a întrebat:

Imi puteti spune ce tunsoare mi s-ar potrivi?
Am 15 ani (deci as vrea ceva mai... tineresc), fata ovala si un pic in forma de inima, fruntea lata. Parul meu este drept, tuns in scari. In fata are lungimea pana un pic mai jos de varful nasului, dar in spate este lung. Port ochelari!
Va rog sa nu-mi dati link-uri cu coafor virtual. Daca vreti sa-mi aratati poze, bine, dar nu site-uri care sa ma indrume. As prefera sfatul vostru sincer.
P. S. Mi-ar sta oare bine cu breton? nu ar arata ciudat cu ochelari? Imi place genul de breton pana la sprancene, dar nu cred ca ar arata bine... voi ce ziceti? (nu, nu am complexe in privinta ochelarilor big grin )

3 răspunsuri:
| Kiddduu a răspuns:

Cu breton ar fi super:X
sh cu parul mai scurt uite aici :
Prarul pana la umeri.Sh cu breton:X.Totu` drept:X...Ar fi superday dreaming+ochelarii de soare/obisnuiti beleawinking
Succes!
FunditSha?puppy dog eyesconfusedpuppy dog eyes

| Marinake a răspuns:

Lasa-ti breton dar nu pana la sprancene...mai sus putin undeva la mij fruntii