| LARAaungeoudemon a întrebat:

Ajutor! ce sampon folositi pentru parul ASPRU care mai si cade pe deasupra. vreau un sampon care sa il faca sa fie moale si matasos si sa nu mai cada asa tare.thank's

Răspuns Câştigător
| Alexandru_Alex_1994_nbd5 a răspuns:

Daca ai parul aspru si iti cade mult poti merge la o farmacie cu samponuri, medicamente etc. din plante din alea bio tongue

4 răspunsuri:
| LARAaungeoudemon explică:

La nivea m-am gandit si eu ieri si mi-am cumparat mersi mult:*

| AddXf a răspuns:

Nivea happy the best happy Mai ales ala sampon+balsam ( e scris cu verde ). Funda?

| GummitsaxXx a răspuns:

Incearca Nivea laughing E bun laughing

| giucu a răspuns:

Buna LARA te pot ajuta eu cu ceva sfaturi am si eu o colega in clasa care arvea parul foarte aspru si pentru inceput i-am recomandat un sampon jonson baby iar dupa un sampon cun balsam. sper ca te-am ajutat... FUNDA?