| Tripp91 a întrebat:

HEY TPU daca ma dau cu ceara de par o sa-mi cada parul adica mie imi cade deja si cred ca imi cade de la fixativ si de la gelul de par ma dau in fiecare zi cu asa ceva imi puteti spune ceva cu care sa imi pot face freza fara sa imi mai cada parul sau ceva sampon anti cadere a parului nu stiu ce sa folosesc si daca ar fi si un sampon sa nu imi fie parul moale de la el sa imi fie asa mai aspru DAU FUNDA PENTRU CEL MAI BUN RASPUNS big grin!

1 răspuns:
| MascaDeCatifea a răspuns:

Hei! Eu zic sa mergi la farmacie si sa intrebi farmacistul despre un produs ceva. Anti-cadere poti folosi uleiu de ricin care ajuta la ingrosarea firului de par si crestere si sunt multe solutii: tratamente cu petrol, placenta...