| dedfgv a întrebat:

Ce sampon as putea folosi ca sa am parul mai matasos, mai moale?

funda+vot:X

6 răspunsuri:
| EmaS a răspuns:

1 ou
coaja de ou plina cu ulei de masline
un sfert de castravete curatat

Amesteca oul, uleiul de masline si castravetele curatat. Intinde amestecul prin par, lasa timp de 10 minute, apoi clateste cu atentie. Pentru rezultate excelente de-a lungul anului, fa acest tratament o data pe luna.

| JohannaStone a răspuns:

Incearca de la Nivea sau L'oreal.

| Mikaela a răspuns:

Te sfatuiesc sa folosesti Nivea, iti face parul moale, matasos, nu mai este incurcat si nu ti-l ingrasa.Chiar eu il folosesc si mi se pare excelent. fundita?happy

| Bulinaaaaa a răspuns:

Sunsilk pentru par drept si matasos. E mov.

| aida009 a răspuns:

Nivea pentru par matatos eu de ala folosesc si e super bunhappyfundahappyhappy

| Feliii a răspuns:

BUnaa:*!
SIncer cel mai bun pentru par matasos e dove...eu il folosesc mereu
Macar incearca.Mersii anticipat
Te-am pupat:*