| Oanuu a întrebat:

Ajutor! Eu sunt fata si as vrea sa-mi cumpar skateri(shoes cum se mai zice).
Eu port 33-34 la picior.
De unde as putea sa imi cumpar marimea 33 sau 34 la skateri ori de pe net ori din magazinele din Galati?
Va roog spuneti-mi!
Nu uitati:marimea 33-34

4 răspunsuri:
| Asdffd a răspuns:

Eu am 37 si am 13 ani`.

De pe net:
http://shop.u-man.ro/ - te bagi la tenisi copii` si gasesti de la marimea 34.

| rabbitcandy a răspuns:

Poti sa-ti iei din dragon.si scuze cati zic dar ai piciorul cam mic eu am 9 ani si port 37. oricum si eu mi-am luat skateri din dragon te asigur ca sunt de calitate buna si o sa arati super in ei desigur daca ei de unde ti-am zis eu.

| Ade a răspuns (pentru rabbitcandy):

Cat ai?! La 9 ani?! Nu mi se pare normal...