| dog_9290 a întrebat:

Ajutor! Maine merg la ziua celei mai bune prietene si nu stiu cum sa-mi fac parul.Va rog ajutati-ma!big grin Am breton, fata ovala si parul un pic mai lung de umeri.Cum mi-l pot aranja?

2 răspunsuri:
| Miki_2661 a răspuns:

Daca ai bretonul drept, iti poti indrepta parul cu placa si cu o bentita pe cap e foarte frumos.

Daca ai breton intr-o parte, iti poti prinde parul intr-o coada sus, cu o fundita intr-o parte. Sau...iti iei jumatate de par la spate impletit larg si prins cu o fundita sau un elastec nu prea vizibil.

Altceva...nu stiu, m-ai uita-te pe net, poate gasesti ceva ce iti place:X.

Sper ca ti-am fost de ajutor. funda?:*

| MissChocolatte a răspuns:

Http://coolhairstyle.net/japanese-hairstyle-book/ uite asa ti-l poti aranja este perfect pentru party^_^