| Sara2 a întrebat:

Ajutor! Mi-am lipit unghiile false cu super glue deoarece lipiciul care il avea cutia de unghii era gol si acum nu se mai dezlipesc unghiile false de pe unghiile mele, cu ce le dezlipesc? Am bagat mainile in apa calda, in apa rece, m-am dat cu crema, si cu spirt si nimic. Cum le desfac?

33 răspunsuri:
| Gatin_Sorin_1978 a răspuns:

Si eu mi-am lipit unghii da nu cu super glue.e un lipici care l-am primit cu cutia si le dau jos cu acetona inmoaie unghia in acetona si dupa aia le impingi usor