| Lauralive a întrebat:

Ajutor TPU! DAU FUNDOOI! Deci eu am parul mediu spre lung filat si breton pe frunte (si el fila) destul de grosutz! Nu imi place ca bretonu se despica in suvite si mie se vede fruntea pentru ca se vede uraat...crying ce cuafiuri imi dati cu breton nu conteaza cum ( daca e pe o parte sau pe frunte) si as vrea imagini ca sa inteleg mai bine sau daca aveti chiar voi o tunsoare si imi puteti trimite poza! multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| ĿФsт a răspuns:

Deci.uite aici gasesti ...cum poti sa-ti faci bretonul ...ai tot felul de frizuri :
-http://www.facebook.com/media/albums/?id=219903445632
BAFTA!
sper ca te-am ajutat

2 răspunsuri:
| marlanuu a răspuns:

Tunde-te cheala!