| kony a întrebat:

Sunt roscata si am parul lung si e putin ondulat. Nu prea are o forma si as vrea sa mi- l tund. Am fruntea cam mare si mi-ar merge un breton, numai ca nu stiu cum sa ma tund. Vreau sa ma tund asa:
http://userserve-ak.last.fm/serve/_/3729958/Kate+Nash++D SC_0014.jpg

Cum se numeste frizura? Dar la breton?
Eu am bretonu lung? Ce sa -i zic la frizer sa-mi fata?
Bretonu e filat sau cum?
dau fundita. chiar am nevoie de as vostru!

Răspuns Câştigător
| hai_si_tu a răspuns:

Bretonashul mi se pare simetric, cu volum in scari in partile capului.deci ii explici ca vrei sa fii frizata in trepte, foarte filat si bretonul sa fie simetric cu volum:p.

3 răspunsuri:
| Anonimusss a răspuns:

Cred ca daca tragi poza aceasta la imprimanta si i-o arati coafezei sigur va intelege ceea ce vrei

| Andra2503 a răspuns:

Http://images.google.ro/......tp?/imgres
aceasta este tunsoare bob nu stiu daca ai auzit de ea dar mie imi plc ft mult m-am tuns si eu asa i am fost ft incantata

| Minty a răspuns:

Eu zic sa iti scoti poza la imprimanta sau pe telefon si sa i-o arati frizerului, eu asa fac mereu si tunsorile mele ies foarte asemanator cu cele din poza!