| madutapapusa a întrebat:

vreau pareri. vreau sa imi schimb look-ul.am parul putin lung si filat vreau o schimbare am frunte mica si nu imi sta bine cu breton

16 răspunsuri:
| faramatania a răspuns:

Eu, ţi-am găsit nişte poze puţin asemănătoare, şi cred că ţi-ar veni totuşi bine.Dar, oricum, tu ştii mai bine, iar atunci(cel mai corect) poţi face abstracţie de părerea mea.straight face

| lumy4u a răspuns:

Ce zici de tunsoarea bob?

| madutapapusa explică (pentru lumy4u):

M-am gandit la asta! dar nu as vrea asa de scurt..altceva?:d

| lumy4u a răspuns (pentru madutapapusa):

Nu pot sa iti recomand nimic, daca nu vad o poza cu tine! eu sunt coafeza big grin deci ...nush..macar descrie-te un pic mai mult.

| madutapapusa explică (pentru lumy4u):

Ati vazut?

| madutapapusa explică (pentru lumy4u):

Am frunte mica si mi s-a spus ca nu imi sta bine cu breton...dar mi-ar sta bine cu breton intr-o parte? am parul des....altceva
?big grin

| lumy4u a răspuns (pentru madutapapusa):

Ce zici de o schimbare de nuanta? un pic mai deschis

| madutapapusa explică (pentru lumy4u):

Eu am parul saten cu suvite blonde.un saten mai deschis?

| lumy4u a răspuns (pentru madutapapusa):

Da, breton intr-o parte ca in a doua poza

| lumy4u a răspuns (pentru madutapapusa):

Poti sa renunti la suvite si sa iti vopsesti tot parul un saten un pic mai deschis decat ai deja happy

| Mirela77 a răspuns:

Incearca un bob!