| Blabla2 a întrebat:

Aknesol...acnee cu puroi deci nu doar doua trei cosuri...ce ziceti cei ce ati incercat? merge?

5 răspunsuri:
| Ezyo a răspuns:

Lotiunea e buna doar daca ai tenul gras, daca nu iti usuca pielea si pot sa apara iritatii.

| lSummerl a răspuns:

Hmmmmmmm

| blueSky_3324 a răspuns:

Du-te la un dermatolog ca nu trebuie sa faci experimente cu tenul tau. Un sfat din partea cuiva de specialitate care te si vede decat opinii eronate de pe net. pupici

| MaryAlyCernat a răspuns:

Așa pai încearcă ceva de la Vichy

| Blabla2 explică:

Pai da...la dermatolog am fost si doar rezultate de scurta durata...o gramada de bani aruncati si medicamente bagate in mine ca prostul.de aceea ma gandeam sa ma orientez catre alceva.si produsele acestea de curatare gen vichy si etc sunt apa de ploaie pentru tenul meu