| Andreea352i a întrebat:

Aliexpress? Pareri despre transport si haine

3 răspunsuri:
| Chetys a răspuns:

E cu dus si întors la haine, multe nu s ca in poze si vin de te speri de ele, însă la un tricou sau ceva de genu nu dai gresi însă nu rochi si d-astea..transportul e ok acum am un colet ce trebuie sa vina, am dat comanda la începutul lunii si sper sa vina măcar luna ce vine. dureaza o luna transportul însă la cat sunt de ieftine, merita, aliexpress e bun pentru chesti mici asa.

| Alealessia a răspuns:

De cele mai multe ori pozele nu sunt reale

| Shyro a răspuns:

Transportul e ok. Nu am avut nici un produs "strivit" dar dureaza mult tare pana ajunge. Despre haine, eu comand de pe yesstyle asa ca nu pot sa spun nimic.