| Ade153 a întrebat:

Păreri AliExpress?

4 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Tot vad haul-uri pe Youtube cu produse de acolo deci presupun ca e ok si safe.

| RB26DETT a răspuns:

Mie imi place si folosesc, trebuie sa stii totusi ca produsele nu sunt de cea mai buna calitate, inainte sa comanzi trebuie sa te uiti la review-uri cu atentie, nu comanda un produs ce nu are review-uri! Daca produsul costa peste 10$ trebuie platita o taxa in valoare de 10% parca, sau 20%, nu mai stiu exact, din valoarea produsului, in rest e ok, produsele vin de la 3-4 saptamani pana pe la 2-3 luni in cazuri foarte rare chiar mai mult, nu am patit sa dureze mai mult de 3 luni. AliExpress este foarte ok daca vrei sa-ti iei huse, folii, brelocuri si alte nebunii marunte, nu m-as avanta sa cumpar de prea multi bani de pe Ali, sunt cazuri cand coletele nu ajung, am patit cu unul.
De platit platesti atunci cand trimiti comanda.

| Catalin77945 a răspuns:

Este un site bun, insa astepti foarte mult pentru produse, eu iti recomand un Amazon Uk, adica poti vedea si unde iti este comanda si in cat timp ajunge in tara dureaza cam maximum 20 de zile in general.

| Diana4you97 a răspuns:

Este un magazin serios, atenție de la ce vânzători cumperi produsul. Durează cam mult transportul de asemenea. Alte păreri găsești pe https://parerimagazin.ro/pareri/aliexpress-com/

Întrebări similare