| Asdffd a întrebat:

Alunitele se pot scoate?hee hee de pe fata. nu am multe. dar le urasc! Ceva creme. sau...

8 răspunsuri:
| Asdffd explică:

Nu sunt mari.sunt mici dar mie nu imi plac.

| bombonica22 a răspuns:

Du-te la dermatolog si eu am fost si mi lea ars cu lasarul sper ca ti-am fost de folos :*

| zacrazy a răspuns:

Lasa-le in pace! Mergi la dermatolog... el iti poate spune mai multe. Stiu ca se pot opera cu laser. Dar din cate stiu o poti da in cancer de piele daca te joci cu alunitele.

| Deeeeeeeeeea a răspuns:

Cu operatie doar thinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da dar sa stii ca te vor durea foarte tare. daca sunt mari si uratehee heescoatele indiferent cat de mult ar durea!laughingstii bine ca in ziua de azi lookol conteaza super tare. daca nu sunt mari nu le scoate. dar daca te deranjeaza fa-ohappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Du-te la dermatolog si intreaba-l daca trebuie sa faci operatie ca sa le scoti cu laserul.

| alxx21 a răspuns:

Buna happy. eu am pe spate de alea care se misca. foarte aiurea. nici nu ma pot sterge de frika.sunt miki, asta mi-a zis medicul de familie. dci dk sunt mici nu ai ce sa le faci.

| Vi0letaWhite a răspuns:

Ai putea sa scapi de ele doar prin operatii:*