| anonim_4396 a întrebat:

Ce procedura medicala exista pentru a scoate alunitele inestetice si cat costa?

Răspuns Câştigător
| deutza_9965 a răspuns:

Te deranjeaza cu ceva aceste alunite? am si eu doua la gat... mi-au aparut dupa nastere, mie chiar imi plac...ma cred mai specialahee hee

2 răspunsuri:
doiny
| doiny a răspuns:

operatie..pe tatal meu l-a ajuns vreo 7 milioane sa-si scoata o alunita din barba

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Intai trebuie sa vezi daca alunitele au sau nu o "textura" care sa-ti poata permite sa le indepartezi. consulta un dermatolog bun. exista si mijloace non chirurgicale.