| anonim_4396 a întrebat:

Am 1,60 inaltime si soldurile cam late (94 cm), dar am talia ingusta si burtica foarte putin. As vrea sa gasesc o pereche de blugi care sa imi mascheze coapsele si soldurile "solide", si sa imi alungeasca piciorul optic. Ce imi recomandati?

2 răspunsuri:
| Ioana30 a răspuns:

Draga lansians, nu toata lumea poarta tocuri!

| Ioana30 a răspuns:

Eu iti recomand blugii putini evazati, de culoare inchisa.De asemenea si colantul negru iti alungeste si conteaza forte mult cu ce il combini.Inceara sa porti bluze care sa-ti acopere soldurile.