| gigel14 a întrebat:

Frizerii in București sub 30 de lei?
Eu vreau sa ma tund doar in parti si nu vreau sa dau 45 de lei la fiecare 2 săptămâni

5 răspunsuri:
| johnnny123 a răspuns:

Bine că nu vrei să-ți tunzi doar 1 cm pătrat și să plătești 50 de bani.

| gigel14 explică (pentru johnnny123):

Daca nu ai un răspuns relevant doar taci din gura

| johnnny123 a răspuns (pentru gigel14):

Ok. Iar tu dacă nu ai bani de tuns, nu te mai tunde o dată la două săptămâni.

| gigel14 explică (pentru johnnny123):

Felicitări
Ai câștigat titlul de prostul zilei
13 ani pe TPU denota ca ai undeva la 25-26 de ani deci esti doar un virgin fără viitor
In loc sa răspunzi ca ultimul ratat incearca sa ajuti
Daca n ai de gand sa oferi ajutor taci in mortii tai din gura

| Furnicuta000 a răspuns:

Vezi ca sunt pe colentina in partea aia spre voluntari si ajungi foarte usor, sunt o gramada de autobuze care merg de la obor acolo. Cauta pe google frizerii colentina si voluntari si vezi si preturile. Ca daca vrei in buricul targului si sa nu faci un drum de cativa km, nu o sa gasesti...