| didolina24 a întrebat:

Am 1.65, 13 ani si 50 de kg. Am o greutate normala?
Va multumesc pentru raspunsuri!

Răspuns Câştigător
| OlGuTsIkA_3343 a răspuns:

Eu cred ca ai o greutate normala pentru virsta ta! Esti inalta si cred ca ai si o figura frumoasa daca ai un numar destul de mic de kilograme.eu cunost o fata care are 13 ani (la fel ca tine)si are 65 de kilograme si 1, 75 si are o silueta frumoasa.Numai bine. funda?:*

14 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| pisicutzaa a răspuns:

E perfect

| SVD a răspuns:

Buna! Eu cred ca greutatea ta este normala, nu-ti face griji! Dar ce inalta esti pentru varsta ta...eu am tot 13 ani, dar am 1, 56 si 45 kg.

| adriana543768654567895334 a răspuns:

Daca imd faci 14 ani atunci da ai greutatea normala. daca de abia ai facut 13 ar trebui sa ai cu 2-3 sau chiar 4 kg mai putin. papa pup

| ToNy_2305 a răspuns:

Da.De obicei trebuie sa ai cu 10 kg in minus de inaltime.De ex daca as avea 1.70 ar trebui sa am 60 de kg.winking

| Cineva3 a răspuns:

Da eu asa zic poate sa mai slabesti 2, 3 kg.

| DanceIsMyLife a răspuns:

Da.eu am 1.68 si 56 kg...deci mie mi se pare ok...

| didolina24 explică:

Sunt fatahappy

| didolina24 explică:

Nu tin cont de ce mananc laughing Adica nu sunt atenta la orice aliment in parte, mananc ce am pofta.Iar greutatea mea nu creste mult. Vreau sa zic ca nu sunt obsedata de greutate dar de curiozitate m-am gandit sa pun intrebarea, in plus nu arat de 50 de kg laughing eu zic ca sunt normala, dar am cerut si sfatul altora.:*

| Ana94 a răspuns:

Mah,eu zic ca la inaltimea ta e bine big grin Stai calma ca eu am cam 1.67m si 49-50 kg happy

| WeeD a răspuns:

Da e ok.

| ruru_2913 a răspuns:

Dap.ai greutatea normala.mai poti pune pe tine 5 kg. dar lasa asa mai slabuta ca e mai fainwinking

| Andaiulia a răspuns:

Tinand cont de inaltime...este totusi cam mult

| kent_3680 a răspuns:

Esti cam slabut (a) normal trebuie sa ai 53kg la 13 ani daca esti fata nu prea e normal la baietii este sa fie slabi ca ei fac tot felul de lucruri foresti. dar la fete trebuie sa fie mai grasute. nici umflate nu spun ca ai o greutate foarte mica si ca e ceva grav esti doar cu 5kg mai slaba decat normal.