| anonim_4396 a întrebat:

Am 1.74 si 53 de kilograme nu imi plac deloc picioarele mele le am prea groase nu stiu ce sa fac sa slabesc am fost si la sala si fac exercitii in fiecare zi si mai practic si handbal de 6 ani toti imi zic ca arat foarte bine dar am impresia ca o zic numai sa ma simt eu bine dar din potriva nu ma simt deloc bine cand vad ca cineva ma minte... ziceti-mi si mie ce sa fac?

3 răspunsuri:
| Demoiselle a răspuns:

Dooooamnee...hai sa nu fac acum o scenastraight face. EEEExagerezi. Sunt sigura ca arati foarte bine, mai ales ca faci si sport! CREDE-MA ca arati f bine. Eu am aceeasi greutate dar doar 1. 65(cam asa)--->la mine s-ar putea pune problema kilogramelor in plus.
Arati bine, stai chill:*

| shadovv a răspuns:

Hmmm... imi pare rau sa ti zic dar nu cred ca ai ce face...
probabil ar merge daca ti ai mai taia din muschi sau nu stiu...

| Bianca_7928 a răspuns:

Nu cred ca e cazul sa te ingrijorezi, avand in vedere faptul ca faci si handbal, si eu fac handbal la css 2, dar daca asa e constructia piciorelor tale nu ai nimic de rezolvat happy oricum sunt sigura ca arati bine pe bune!