| anonim123456 a întrebat:

Deci nu sunt grasa, nu am burta deloc dar faza este ca nu am nici sani sad Problema mai mare este ca am picioarele groase? Cum se poate asa ceva, deci practic nu am sani mai deloc si nici burta chiar deloc iar mainile imi sunt subtiri iar la umeri sunt ingusta dar la solduri la fund si la picioare sunt cam... grasa? Nu stiu... mare. Ce pot sa fac, arat oribil? straight face

4 răspunsuri:
| venilla a răspuns:

Http://nebuloasa.info/cum-scapi-de-celulita-in-3-luni incearca asta, o sa slabesti la picioare si la fund, o sa dai jos celulita (daca ai) si o sa ai si un abdomen frumos contural la sfarsit;)

| Lolaboa1234 a răspuns:

Nu cred ca ai o problema medicala serioasa este vorba de forma corpului tau.Forma para, care se datoreaza faptului ca esti fata(femeile sunt predispuse sa se ingrase mai repede la coapse), iar despre sani nu stiu ce sa zic. Poate te dezvolti mai greu.

| anonim123456 explică (pentru Lolaboa1234):

Dar cum as putea sa-mi subtiez picioarele? sad

| Lolaboa1234 a răspuns (pentru anonim123456):

Incearca sa -ti controlezi alimentatia si sa faci regulat exercitii nu exista regim minune sau pastile cu care sa slabesti intr-o luna. Vorbesc din propria experienta