| George134312 a întrebat:

Am 13 ani, si imi e frica de chelie, tatal meu e chel si bunicul meu la fel.
Ce pot face sa fiu sigur ca nu chelesc?

3 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Absolut nimic, genetica nu poate fi schimbata. Nu inteleg insa de ce iti e frica, avand si tatal si bunicul tau ar fi trebuit sa stii deja ca nu iti aduce nici o problema

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vei vedea la 18 ani, cand liceul se va termina, ca vei privi altfel lucrurile. Atunci nimeni nu o sa mai fie preocupat de fizicul tau, in afara de iubita ta.
Chelia e un lucru absolut normal, natural.
Foarte putini oameni se pot lauda cu un genetic fara dezavantaje, sub 1%.

| Porcusorul a răspuns:

Sa incepi sa aduni deja bani pentru implant de par.