| fashfiuas a întrebat:

Hei TPU

tatal meu este chel are parul negru
bunicul din partea tatalui e chel
bunica din partea tatalui nu pare sa aiba probleme cu caderea parului
mama nu are un par foarte des si voluminos dar nu e cheala )))), parul meu este saten ca si al ei
bunicul din partea mamei are 60 de ani si nu are chelie
bunica din partea mamei are un par des si nu are probleme cu el

care sunt sansele sa chelesc? sa raspunda doar cei care au habar de putina biologie! multumesc happy

3 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Biologie sau anatomie ai vrut sa spui? Esti fată sau băiat?

| Lorenzo1 a răspuns:

Facand o scurta analiza, cam 40 %. Daca observi ca ai probleme cu caderea parului, poti face tratament in sensul asta.