| ╔═.♥.══════╗ a întrebat:

Am 14 ani si am picioare slabe arat bine si la fata dar am putina burta...ar trebui sa ma ingrijorez de la varsta asta? sa-mi pese chiar asa de mult? dau funda la rasp de fata si la rasp de baiat

Răspuns Câştigător
| Bacemi a răspuns:

Nu cred. Inca nu e cazul unei relatii serioase si pana atunci, pana faci pasul acela timpul va trece. Vei invata in timp ce conteaza cu adevarat. Daca te hranesti sanatos si faci un pic de sport e bine. Inca nu e timpul in care sa iei masuri drastice.

3 răspunsuri:
| eueu1212 a răspuns:

Buna! daca ai putina burta nu iti face griji dar incearca sa te mentii asa cum esti oricum o sa te mai formezi. daca incepi sa te ingrasi mai mult la burta nu mai manca multe dulciuri si fa cateva abdomene pe zi si seara sa alergi! fundita?

| blueeyedgirl a răspuns:

Fa abdomene ca slabesti garantat la burticahappy si nu poti da 2 fundebatting eyelashes bafta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In primul rand daca e pentru un timp indelungat, pentru ca poti sa mananci mai bine intr-o zi, ar trebui sa spui inaltimea si greutatea pe care o ai, poate chiar sa pui o poza, pentru ca in momentul in care esti obsedat de ceva poate sa ti se para.