| IonutPetre12 a întrebat:

Am 16 ani.Maine ma duc sa ma tund.Am foarte multa matreata. Dupa ce ma spal si ma usuc daca-mi bag mana prin par incepe sa ninga pe mine.Ce sa fac?

6 răspunsuri:
| PungaCuCepesuriDeLaLidlCosta3Lei a răspuns:

Nu stiam ca a venit iarna mai devreme dar hei ce-o fi o fi

| Andreeush a răspuns:

Schimbă șamponul.

| eckblume a răspuns:

Pana nu iti cumperi un tratament/sampon de la farmacie nu scapi.

| Adry05 a răspuns:

Ulei de cocos extra virgin masat pe scalp, lăsat să acționeze pe păr 1-2 h și apoi spălat cu șampon obligatoriu de 2 ori

| Donsavas a răspuns:

Exista sampoane ca nizoral, ketazor, seboderm (recomand) care contin ketoconazonal 2% ce elimina mătreața in special la bărbați.