| TomaLorin a întrebat:

Am 17 ani si vreau un aparat dentar, dar nu vreau sa fie chiar sarma de gard dar nici diamant sa coste mult. Care sunt preturile? Am cautat pe google, dar ma baga in dubii tare.

Răspuns Câştigător
| Azazea a răspuns:

Sunasem acum cativa ani la vreo 10 cabinete dentare(in Iasi) si preturile variau de la 800-2000 lei/arcada. de la 800lei+ aparat dentar metalic si de la 1500lei+ aparat dentar marmura. Poti face si tu asa, cauti numere de telefon ale cabinetelor de ortodontie de la tine din oras si poti sa suni pur si simplu sa intrebi de preturi big grin nu dureaza mult si iti poti face o idee big grin bafta

1 răspuns:
| Adry05 a răspuns:

In jur de 2000 lei, depinde de medic. Du-te la un cabinet si intreaba.