| LoveToHate a întrebat:

Am 1m63cm si am picioarele scurte.M-ar avantaja daca as purta blugi cu talie inalta?

Răspuns Câştigător
| Aimée34 a răspuns:

Avand picioarele scurte trebuie sa creezi senzatia de lungime.Deci o pereche de pantaloni cu talie inalta, drepti, purtati cu o pereche de tocuri nu numai ca te vor avantaja, dar vei fi si la moda. Pantalonii cu talie inalta nu se vor demoda niciodata!
Sper ca te-am putut ajuta!

6 răspunsuri:
| PinkPanther a răspuns:

Normal, daca ii iei mai lungi si ii porti la niste tocuri sau platforme astfel incat sa acopere o parte din toc sau talpa vei parea mai inalta

| ForbiddenDreams a răspuns:

DA,normal.Si pune-ti si o curea, ca sa accentueze talia. in caz ca esti mai lata asa poartai cu bluze largute, care sa vina putin bufante, se vede superb.

| Drolja a răspuns:

Nu știu dacă chiar asta e soluția. Blugii cu talie înaltă îți fac bazinul mai mare, nu picioarele. happy
Ce port eu pentru picioare f înalte:
- pantaloni evazați, nu numai că îți face piciorul mai zvelt, dar dă impresia de alungire.
Evită blugul și materialele groase.
- tocuri, tocuri și iar tocuri. încearcă tocuri bej, sau apropiate de culoarea piciorului.

| CandyHearts a răspuns:

Da findca iti echilibreaza corpul, iti face ca partea de sus sa fie mai scurta si partea de jos sa fie mai lunga, adica o iluzie optica, asa vei parea si mai supla si mai inalta happy

| Xtadelo a răspuns:

DA happy

| ZeroBarat1 a răspuns:

Sigur,iar daca sunt si mulati pe corp, si mai bine happy, bafta happy