| anonim_4396 a întrebat:

Buna :* blugi cu talie inalta mai sunt la moda?

Răspuns Câştigător
| SmilePleaseXoXo a răspuns:

Avum sincera sa fiu cei cu talie joasa sunt mai la moda, dar blugii cu talie inalta si o camasa se poarta. Deci daca iti plac pantalonii cu talie inalta poti sa ii adortezi cu o camasa si niste balerini. Sper ca am fost de ajutor! Succes!

6 răspunsuri:
| mmary a răspuns:

Sigur! Numai bine! happy

| BubblesDoubleS a răspuns:

Da mai sunt la moda.
Desi sincera sa fiu de ce nu iti dezvolti tu propriul stil? Poarta haine in combinatie cu alte stiluri nu neaparat la moda si rezultatul va fi garantat frumos.happy

| AleWhatever a răspuns:

Da.

| Dunkelheit a răspuns:

Heii, pai, eu as zice ca ar conta tie sa iti placa, nu sa fie la moda;]]. Si da inca mai sunt la moda din cate stiu eu;]].

| AdyxScumpix a răspuns:

Da,au revenit la modă. :]

| username7 a răspuns:

Da, sunt.e la moda ce sta bine pana la urma...