| anonim_4396 a întrebat:

Pantaloni cu talie inalta sau blugi cu talie joasa?!

20 răspunsuri:
Anna
| Anna a răspuns:

Ambii. Cei cu talie inalta ma arata extrem de inalta(interminabila-asa cum imi spune un prietentongue) si ii port la o tinuta office/eleganta. Cei cu talie joasa imi sunt mai la indemna, sunt comozi, ma simt in largul meu, ii pot purta atat cu toc cat si cu niste conversi/sandale.

eileen
| eileen a răspuns:

Tot ce iti sta bine e la modahee hee pantalonii cu talie inalta avantajeaza o silueta aproape perfecta, iti pune in evidenta talia care trebuie sa fie fara cusur si iti alungeste picioarele.
Blugii cu talie joasa, iarasi pune accentul pe talie, pe picioare, daca nu le ai cum trebuie, nu ti-i recomand.

| JustMeFlory a răspuns:

Am si pantaloni cu talie inalta, si blugi cu talie joasa.blugii sau pantaloni cu talie inalta ii port la ocazii, cand ma duc in parc, la un mc cv, si blugii cu talie joasa ii port pe la scoalahappy

kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

Talie joasa... M-i se par mai faini, comozi, etc.

| mirajevents a răspuns:

Talie inalta!

| Zoombe3 a răspuns:

Normal, ce-l mai potrivit model de pantalon care sa arate bine si sa te simti comod in ei sunt cei cu talie medie adica nasturele sa pice putin sub nivelul buricului. Nu ridicati pana la sani si nici la linia chilotului.

| cotzobel a răspuns:

Iarna pantaloni cu talie inalta si vara blugi cu talie joasahappy

| bibitza a răspuns:

Depinde de constructia corpului tau...eu una prefer blugi cu talie joasa big grin

| al3xa_6696 a răspuns:

Blugi cu talie joasawinking

| Ayumha a răspuns:

Eu una ador blugii si pantalonii cu talie mai inalta dar nu peste buric, ci cu 2 degete sub buric...inafara faptului ca sunt foarte comozi, te fac sa arati putin mai slaba. De mult caut pantaloni cu talie inalta cum ar fi pantalonii raiati, dar am observat ca au fost scosi de pe piata ...sau se gasesc foarte foarte rar.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pantaloni de apa adanca.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Depinde de inaltime, greutate, solduri...
Talia inalta avantajeaza, pentru talia joasa trebuie silueta impecabila.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Blugi cu talie joasa..pt k nu imi sta bine cu cei care au talie inaltahappy
daca mi s`ar potrivi i`as purta si pe cei cu talie inaltalove struck

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Medii

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Blugi cu talie joasa:X:X

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pantaloni cu talie inalta

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Exact depinde de constructia corpului tau dar eu ma gandeam sa merg sa-mi cumpar niste pantaloni skinny cu talia pana sub sani pentru un eveniment dar nu stiu daca mi-ar sta chiar asa bine...am fusta pana sub sani si imi sta bine cu fusta dar nu stiu daca si cu blugithinking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Asi prefera blugi cu talie joasa happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Unde pot gasi pantaloni deschisi la culoare, cu talia ridicata?

| mIsTeR a răspuns:

Blugi cu talie joasa:-)