| Garcson a întrebat:

Am 30 de ani și nu îmi crește pic de barba pe obraji,doar câteva firicele și sincer o vad ca pe o binecuvântare, e un cosmar să îmi rad mustața și bărbia,iar obrajii mei sunt fini mereu și n-au avut coșuri niciodată. De ce tin unii atât sa aibă barba, eu inca din adolescenta îmi făceam planuri sa o iau cu ceara daca îmi va creste

5 răspunsuri:
| johnnny123 a răspuns:

Felicitări pentru obrajii fini.

Unii bărbați vor să aibă barbă, alții nu.
Care-i rostul întrebării?

| Nirvanaaa a răspuns:

Depinde cum vrea fiecare. Poate unii se simt mai bine cu barba.

| SharpEagle a răspuns:

Uita-te la palma ta cand tii degetele intinse si drepte si zi-mi daca degetul inelar este mai mic sau egal cu degetul aratator. "Drepte" inseamna sa ai o linie dreapta de la varful aratatorului pana la baza degetul mare, adica sa nu faca unghi.
Nu, nu e o gluma, vei vedea.

| SharpEagle a răspuns:

Altfel spus, in care din situatiile de aici esti?
https://external-content.duckduckgo.com/......https?/iu/

| Rocklove a răspuns:

Mie îmi place sa port barbă. Îmi place foarte mult cum îmi sta cu ea. Nu ma deranjează, nu ma mănâncă. O ingrijesc, o tund. Nu îmi place cum arat fără barbă. Nu îmi place deloc sa ma barbieresc, ma irit și nu îmi plac obrajii fini.