| miLX a întrebat:

Am auzit ca anumite tipuri de masaje te ajuta sa slabesti.Eu am nevoie de asa ceva pentru ca in cazul meu e putin mai complicat sa slabesti! Voi stiti ceva? Daca da, dati`mi si mie niste variante de masaje de slabit.Multumesc anticipat. Pupici

4 răspunsuri:
| Adrianetc a răspuns:

Bai,nu mai incerca sa eviti sportul prin toate porcariile gen disipa grasimea prin unguente si masaje speciale. apucate de alergat in fiecare seara/dimineata si o sa vezi, e gratis, iti face bine. ce mai vrei? ambitie? i-ati un prieten, cara-l in spate.

| faramatania a răspuns:

Prin masaj nu slăbeşti în mod spectaculos(sau poate nici atât):http://www.dieta-slabire.com/......bit/,deşi se pare că ar funcţiona, dar, adevărul este că ajută, dacă este însoţit de dietă şi sport+ şedinţe de detoxifiere.Clar,nu poţi slăbi fără un minim de efort.Ups, un efort alimentar nu ar strica, acum că tot e vară.

| raduimperadoru a răspuns:

Dai la o parte sala de mese si apucate de sport