| Mariii1 a întrebat:

Hei, am auzit acum ceva timp de anumite chestii Goji, plante se face un ceai, si slabesti foarte mult. E adevarat? Vreau multe raspunsuri. Pupici. Vreau pareri de la cei ce au urmat dieta, sau modul asta de a slabi

1 răspuns:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Eu am folosit Goji cateva luni. Nu am simtit o imbunatatire numai in masura in care am si alergat cu bicicleta zeci de Km. Orice dieta fara sport nu face prea mult. Poate doar infometarea dar aia nu este o solutie.