| Dinu_Andrei_1992 a întrebat:

acum cateva zile am auzit in masina o melodie.Am retinut ceva din versuri pe moment dar le-am uitat dupa un timp.Stiu doar ca la refren spunea ceva si dupa spune you,dar un you lung, ceva de genul youuuuuuuuuuuuuu.Stiu ca e complicat sa va dati seama si e aiurea ca am uitat versurile dar ma gandesc ca e o melodie destul de noua pentru ca nu am mai auzit-o pana acum.Daca ajuta,o canta un barbat si face o voce mai nu stiu cum sa spun, mai pitigaiata daca pot sa spun asa. Daca o stiti m-ati ajuta mult.Mersi anticipat.

5 răspunsuri:
| WalleWalls a răspuns:

Enrique Iglesias -Tonight I'm loving you?

| Dinu_Andrei_1992 explică (pentru WalleWalls):

Nu,avea o voce asemanatoare lui Maroon 5 parca, si cred ca e mai noua ca nu am mai auzit-o deloc pana acum.Si la refren spunea un vers dupa you, apoi iar si iar. Apoi incepea un fel de ritm.Am auzit-o pe un radio joi pe la orele 8-10.

| WalleWalls a răspuns (pentru Dinu_Andrei_1992):

Robin Stjenberg-You, The weeknd- earned it, Evidence-You, Maroon 5 - maps, Galantis-you?

| WalleWalls a răspuns (pentru Dinu_Andrei_1992):

Disclosure-help me lose my mind?