| kairy65 a întrebat:

Am auzit ca balsamul de buze Carmex este foarte bun...Cineva din Braila? As dori sa stu de unde pot sa-l achizitionez big grin

Răspuns Câştigător
| mary_4042 a răspuns:

Sall eu sun din br si iti pot spune, te duci la farmacie si intrebi daca poti comanda balsamul Carmex. Eu am fost la farmacie si am intrebat si am facut comanda si peste 2 zile a venit balsamul. E foarte bun iti garantez

3 răspunsuri:
| Sin a răspuns:

Cred ca e de la sine inteles ca il gasesti la o farmacie sau magazin de cosmetice.

| beautyminutes a răspuns:

În farmaciile Helpnet.

Este balsamul meu preferat :) Pentru o părere mai amplă viziteaza blogul meu: http://beauty-minutes.blogspot.com/......ol-si.html

| crista18 a răspuns:

Hey. ai gasit balsamul Carmex? daca da imi poti spune unde?