| vintageheart a întrebat:

Am auzit ca daca iti pui aspirina in sampon te scapa de matreata. E adevarat?

8 răspunsuri:
| мιнαɛℓα36 a răspuns:

Nu vad legatura! aspirina contine vitamina C. o fi buna pentru matreata, nu stiu!?!

Elianna
| Elianna a răspuns:

Nu! Nu este adevarat!

| M' a răspuns:

Da...pentru a trata matreata, faramitati doua aspirine pe care le veti amesteca cu samponul vostru. Nu cu intreaga sticla ci doar cu cantitatea cu care va spalati la un dus. Samponati, lasati pe par cateva minute dupa care clatiti.

| last_9432 a răspuns:

Mai bine incearca dermovate te scapa si de matreata si daca ai mancarimi o sa scapi si de elehappy
Il poti achizitiona de la farmacie pretul este in jur de 4. 88 lei
Eu zic sa incerci la mine a functionat

| FemeiaPaiangan a răspuns:

Vezi sa nu ramai cheala.laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

laughing Numai glumeti, week-end-ul asta! De matreata te scapa medicul specialist, adica dermatologul.

| Didw a răspuns:

Buna:*
Sincer, nu am auzit. Ai incercat? Zi-mi si mie daca este adevarat!
Probabil ca o sa incerc si eu in seara asta cand ma spal pe cap.
Bb love struck

| crezyzuzu a răspuns:

Nustraight face nu incerca asta, ca asa eram si eu disperata sa scap de matreata prin nu stiu cate moduri ...mai bine incearca samponuri recomandate de medicbig grin:X