| hândel a întrebat:

Ce sampon sa folosesc pentru a scapa de matreata?

Răspuns Câştigător
| psiholoaga a răspuns:

Nu, toamna e indicat sa te speli maxim de doua ori pe luna, iar iarna 1 data pe luna. Jegul tine de cald. Sa nu te impacientezi daca te ocoleste lumea, e din cauza parfumului tau frantuzesc pentru care te invidiaza. De asemenea, lasa matreata asa, nu iti mai trebuie caciula cand da gerul. Ai uitat sa intrebi de unghii. Ei bine, unghiile nu le mai cureti si nici nu le mai tai odata ce intram in anotimpul rece, ca sa ai rezerve de hrana iarna. Succes!

15 răspunsuri:
| MissCamelia a răspuns:

Samponul solid galador, pentru mai multe informatii despre cosmetice si frumusete, intra pe blogul meu, gasesti adresa la profilul meu de pe TPU. xoxo

| EUSIATIT a răspuns:

Mai tie foame? Ai citit ce ai scris?/? nu am inteles nimic nu are logica. TE rog scrie corect sa intelegem si apoi sa ti dam sfaturi. nu crezi?/? degeaba ai parfum din franta ca.nu stii sa scrii .si cu matreata mai discutam dupa aceea

aqualuna
| aqualuna a răspuns:

Buna gluma! Cred ca te-ai chinuit ceva sa scrii asa...Initial am vrut sa dau si eu cu piatra, ca toti ceilalti dar am ezitat o vreme, nefiind violenta din fire, ti-am vazut intrebarile si raspunsurile mai vechi si m-am amuzat teribil! Asta daca nu cumva suferi de ceva gen Dr.Jekyll/Mr.Hyde ori ti-ai imprumutat altcuiva nick-ul...

nony
| nony a răspuns:

Te referi la specia : Manelo-Cocalar? laughing

| LCD a răspuns:

Cum sa te speli de 2 ori pe saptamana :O
doamne.vezi ca nu e bine bai... face rau la piele
eu ma spal odata la luna...si tu de 2 ori pe saptamana?

rolling on the floor

| dadaaaaa a răspuns:

1.iti bati joc de noi
2.ai o problema grava

rasp la 1. inceteaza k nu ne amuzi prea tare.asa cum crezi tu
rasp la 2. consulta un medic urgenttt! ...de preferinta du-te la un spital de nebuni cat d repede poti tu. zile k e o urgentza maree

psiholoaga applause bvo applause

| dadaaaaa a răspuns:

Sampon de urzica... din ala d la 38laughing...

nu ar fi normal sa folosesti sampon anti matreata? eu as cred.tongue

ai schimbat repede intrebarea cand ai vazut ce prostii ai scrislaughing

| angella1972 a răspuns:

Nu de doi ori pe saptamana ca putrezesti, mai bine te mai speli la primavara, iar parfumuri mai faine am vazut la magazinele cu 38000. oare de ce am totusi impresia ca e vorba nu de tine ci de altcineva, o persoana pe care o intalnim zilnic fiecare dintre noi, fie dimineata in autobuz, fie la rand inaintea noastra la magazin...

| hândel explică:

Nu-i corect! Mi-a fost editata intrebarea. crying Declar cazul rezolvat. happy

| elyssa20 a răspuns:

Eu zic sa pui mana sa inveti sa scrii dupa aia sa reformulezi intrebarea ca sa intelegem si noi.PA.

| ioana_9061 a răspuns:

Shauma antimatreta clssic. Ii foarte bun.Si eu ii folosesc si sunt multumita de el.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

...sunt singura care stie raspunsul! iti plac prea mult pisicile...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@Otonis.esti belea rolling on the floor Te speli cam des, apa e scumpa, parfumul la fel, ca deh... e din Franta, faci risipa, spala-te mai rar ca sa tina si parfumul mai mult, sa vezi atunci cum lesina fetele pe langa tine rolling on the floor
Iar voi, cei care l-ati criticat, ce aveti? nu stiti de gluma?

| b3bita a răspuns:

Deci cum sa te speli de 2 ori pe saptamana vara, cand transpiri? Nu stiu ce sa mai cred de lumea asta...

| b3bita a răspuns:

E clar ca glumeste laughing nu il mai criticati... sarmalutu de el laughing