| Lorenuta2000 a întrebat:

Am auzit ca in Targoviste este un butic la care se vand si capcane de vise. Stie cineva exact locatia? Sau cam ce preturi sunt? Mersi anticipat :*

8 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Ce mai sunt si alea?

| Iunix a răspuns (pentru CristiDinBucuresti):

Https://www.google.ro/......ps?/search Așa arată, e un fel de medalion, un obiect „ mistic " și magic pentru creduli.

| minrest a răspuns:

Ce nevoie ai sa iti cofectioneze cineva un cadru de plastic si sa iti ia 100 de lei? Poti sa iti faci singura unul mult mai autentic, din crengi de salcie si pene. In loc de fire de muschi, folosesti un fir gen de casa, il iei de la un magazin de pictura fi hobby.

| J0B0MAT a răspuns:

Poţi comanda de aici :
https://www.olx.ro/oferte/q-dream-catcher/

Am şi eu unul. Deşi l-am luat pentru frumuseţe, adevărul este că nu prea am mai avut vise urâte, e ceva witchcraft la mijloc.

| Lorenuta2000 explică:

Stiu ca "functioneaza", il vreau pur si simplu ca ornament. Nu am de gand sa dau 100 de lei pe unul, stati linistiti laughing))

| Lorenuta2000 explică:

Stiu ca nu "functioneaza", il vreau pur si simplu ca ornament. Nu am de gand sa dau 100 de lei pe unul, stati linistiti laughing))

| ionelaSong3 a răspuns:

Ii inselatorie, tot e autosugestie si costa 100 ron, da este minciuna tot!

| sasa1sasa1sasa1 a răspuns (pentru ionelaSong3):

La mine in oras am vazut diverse marimi si chiar si cu 30 lei.
Fireste ca e autosugestie, la fel ca orice amuleta purtata, ca si crucea pe care o poarta multa lume.