| 2696 a întrebat:

Am auzit ca mai nou culoarea alba nu mareste vizual si ca ar fi la fel de potrivita ca negru in alegerea unei tinute...asa e?

Răspuns Câştigător
| AdeNoid a răspuns:

Da, albul a fost mereu o culoare minunata, mai ales pe timp de vara.
Nu stiu ce ai auzit tu dar eu stiu (verificat) ca albul subtiaza (la fel si negru) dar pe timp de vara iti recomand alb...winking
sper ca te-am ajutat

2 răspunsuri:
| 女明DongRi a răspuns:

Eu stiu de mult ca albul mareste vizual si chiar asa este, am facut eu incercari cu hainele melelaughing.nu stiu poate ce ai auzit tu se referea la un anume material sau model/imprimeu.

| TurnOn a răspuns:

Albul defineste o persoana deschisa cu orice alta culoare ai purta-o! negru defineste o persoana inchisa cu orice alta culoare ai purta-o!
Nu mai stiu unde zicea ca nu arata bine sa porti si alb si negru...cu pb de marire si astea este o foarte mica diferenta! de fapt, orice culoare arata exact pe ce "stau" dar sunt unele materiale din care sunt facute care nu au acelasi efect! Sper ca te-am ajutat!