| floricica55 a întrebat:

Ce părere aveți despre următoarele ținute?
1. pulover gri, fusta de blugi, dres negru
2.bluza alba, fusta neagra, dres culoarea piciorului, șosete negre pana la genunchi
3.blugi rupti cu dres plasa sau negru pe dedesubt, bluza gri, cardigan

6 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

1. Dresul negru mi se pare ca arata cam aiurea in combinatia asta, mai bine ia-ti culoarea piciorului sau schimba culoarea puloverului
2. pare ok cat timp bluza nu e prea eleganta si neaparat sa ai ceva negru in picioare, eventual ceva botine/bocanci, negri complet daca ai, fara auriu sau alte insertii de genul
3. e mega clasic si vazut peste tot deci nu prea ai cu ce sa dai gres, doar eventual in functie de culoarea cardiganului

| floricica55 explică (pentru Adry05):

Ma gândeam sa port fusta de blugi cu dres plasa, dar nu știu dacă merge... Și la blugii rupți ce dres îmi recomanzi sa port pe dedesubt? Plasa sau negru simplu?

| Magda20 a răspuns (pentru floricica55):

Negru simplu

| Adry05 a răspuns (pentru floricica55):

Aia cu fusta de blugi si dresul plasa depinde mult cum arata tinuta in ansamblu ca poti foarte usor sa faci o combinatie care sa arate ieftin si vulgar. Imi poti trimite daca vrei poze cu tinutele si iti spun exact cum mi se par ca degeaba imi dau asa cu parerea daca nu vad efectiv cum arata piesele.

| floricica55 explică (pentru Adry05):

Nu cred ca arata vulgar pentru ca fusta nu e scurta și am mai văzut fete care poarta strampi plasa cu fusta de blugi. Pana acum îmi luam strampii ăștia doar pe sub blugi rupți, dar am zis sa încerc sa ii port și în alt mod

| AdorDresurile a răspuns:

1. Suna bine
2. Inlocuieste dresurile de culoarea pielii cu unele negre
3.eu as alege dresurile negre, prea multe fete poarta plasa